| madalina_7960 a întrebat:

Care a mai lucrat in domeniul munca la domiciliu ma refer sa faca anunturi publicitare sau site-uri, imi spunete si mie cum este

4 răspunsuri:
| kevincosty a răspuns:

Sunt diferite metode cum ar fi affiliate marketing e include vanzarile de produse, CPA ce sunt companii ce te platesc pentru o anumita actiune sau Adsense unde Google te plateste pentru clickul dat pe reclamele lui instalate in siteul tau.
Munca la domiciliu?
Sa zic ca este o pasiune nu chiar o munca.
Daca ai facut un site si ai pus 2 anunturi e normal ca nu primesti nimic pana nu promovezia acel site.
Ca sa ai bani pe net ai nevoie de 2 lucruri mari si late:
Produs (ce poate fi orice de la o carte pana la haine)
Trafic - cu totii stim ce e
Acestea insumate aduc profit
Succes si principal ca sa faci bani trebuie sa te apuci de treaba si sa nu renunti orice ar fi.

| barbiedoll_2931 a răspuns:

Nu te baga la asa ceva ca le faci lor publicitate sh u nu te alegi cu nimic... am lucrat si eu asa ca sa pun anuntzuri pe net cu munk la domiciliu sh mi-am dat e'mailu sh acum primesc numai msje de la toata lumea care a vazut anuntzul sh de vreo 2-3 luni am tot scris anuntzuri si nu am primit nici un ban... asa ca te sfatuiesc sa nu incerci pentru ca e pierdere de timp

| Bybby14 a răspuns:

Buna! Mi-am tot cautat un job pe internet si cred ca am gasit cea mai simpla si banoasa metoda. Tot ce trebuie sa faci e sa trimiti cateva e-mailuri pe zi si poti castiga lejer 150 de euro pe saptamana, lucrand doar 2-3 ore pe zi. Cauti un job la domiciliu sau pur si simplu vrei sa iti suplimentezi veniturile? Iti ofer un job pe care poti sa il practici de la calculatorul tau, de acasa, fara prea mare efort. Nu ai nevoie decat de un calculator conectat la Internet si un minim de cunostinte legate de accesarea site-urilor on-line. Pentru informatii suplimentare, trimite un e-mail cu subiectul "INFO" pe adresa:
angela_elena77@yahoo.com

| unu02 a răspuns:

Este foarte bine uite au asta lucrez si imi merge f bine http://adf.ly/9fNzj