| AcestaEsteUnContCaOricareAltContDePeTpu a întrebat:

Care din urmatoarele pc-uri e cel mai bun pentru jocuri :

1.Intel® Pentium Dual Core E6600 3.06GHz, 4GB DDR3, 500GB, ATI Radeon HD 5570 1GB

2.Intel® Pentium® Dual Core E5800 3.2GHz, 3GB, 500GB, nVidia GeForce 405 1GB, Linux

3.Intel® CoreTM i3-2100 3.10GHz, 4GB, 500GB, Intel® HD Graphics, FreeDOS

4.Intel® Pentium® Dual-Core E5800 3.20GHz, 2GB, 500GB, Microsoft Windows 7 Professional

5.Intel ® CoreTM i3 2100 3.1GHz, 4GB DDR3 1333 MHz, HDD 1TB, Nvidia GTS 450 2GB

6.Intel® Pentium® Dual Core E5700 3.0GHz, 2GB, 320GB, ATI Radeon HD5450 512MB, FreeDOS

7. Intel® Dual-Core E5700 3.0GHz, 3GB, 320GB, ATI Radeon HD5450 512MB, FreeDOS

scuze categorie

8 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Varianta 5 pare promitatoare, deoarece are cea mai buna placa video din cele enumerate mai sus.

| florin1979 a răspuns:

I3 categoric

| bestialu96 a răspuns:

Nici unul din care ai precizat mai sus :)
tot ce ai spus mai sus sunt deja "Fumate"...cam la fel am si eu un pc ca ce ai spus tu mai sus si deja este fumat are lagg la unele faze din diferite jocuri
uite acii:http://www.emag.ro/......extreme_V7

iatil pe asta are 1 terra, ati hd 6770 (te doare-n...cu placa asta video)4 gb ram ( daca mai iti bagi 2-sau 4 o sa fie monstru viu pcul)
si mai mult? are Intel i5 2500k 3.3 ghz
ce mai vrei de la viata?:)) asta este pc de gaming nu i3 care este depasit si ati 5570
si costa doar 2700 de lei
bafta daca iti iei ceva mai slab iti spun din propia experienta
o sa zici" ba da prost am fost ca am luat pe asta ieftin si am crezut ca e bun ca scrie i in fata la numele de procesor si 5000 placa video"
bleahh.sunt jocuri care cer pc monster ca asta:http://www.emag.ro/......extreme_V7
deci nu lua toate cacaturile
bafta!:)

| Skillzx55 a răspuns:

1 din cate vad

| curkthebest a răspuns:

La 5 vad ca este cel mai bun...si placa video nVIDIA e cea mai buna pentru jocuri!

| CiurlaBogdan a răspuns:

Logic ca 5

| andr3y24 a răspuns:

Dupa parerea mea asta este cel mai bun pentru jocuri (si pentru restul:))...) http://www.dc-shop.ro/......-30476.htm AVION CA ASTA NUTI POTI IMAGINA, CUM MERG JOCURILE PE EL!