| Feyenooord666666 a întrebat:

Care este cea mai buna banca din Romania?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

ING pe departe.

comisioane mici, un internet bancking foarte buna, nu exista ghisee si birocratie, plus un serviciu telefonic care te ajunta non stop f f f util

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Din ce punct de vedere?
BCR este cea mai mare banca din Romania.

| darrio2007 a răspuns:

La ce anume te referi cand vrei sa stii daca o banca este buna?

| RAY a răspuns:

Eu am cont la bcr e ok

| UzOm a răspuns:

ING și Banca Transilvania.

| gabriel87000 a răspuns:

Ba copile ar trebui sa-ti fie inchis contul de pe siteul asta pui de 5 ori aceiasi intrebare cu banca.auzi au angajati la banca du-te si vb cu angajati de la banci si iei iti pot oferi orice raspuns vrei.dar nu pune 10 intrebari despre cum, cat, unde, etc,,, banciel au angajati si nu suntem noi in stare sati dam explicati mai ales despre care e buna, care are comisioane mai mici sau mai stiu eu ce, auzi cap sec toate bancile lucreaza in euro, dolari etc cum creste valuta sau scade obligat fortat cresc ratele sau scad.