| dragosandrei1401 a întrebat:

Care este cel mai bun site/persoana care vinde tutun?
Vreau recomandari.
Si care este printre cei mai buni producatori de tutun? (Kent, Pall Mall.)
Eu as dori un tutun care sa fie asemanator cu cel din Kent 8

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Si care este printre cei mai buni producatori de tutun?"

e irelevant, tu nu o să fumezi producătorul și in plus ce-ți place ție nu pace altuia așa că incearcă-le.
Pe toate: brandurile, toate modelele, câte un cartuș din fiecare. Sănătate! (o să ai nevoie)

| FantasyBoy a răspuns:

Probabil te referi la tigari injectate/rulate, tutunul asemanator cumva cu Kent 8 ar fi Piff-Puff rosu, sau Senator White(evident, tutun obtinut din canibalizarea tigarilor de foi, iesi mai ieftin decat cu tutun la punga).