| XatomisX a întrebat:

Care este mai draguta? Antonia sau Mila Kunis?
eu zic Mila Kunis este cea mai frumoasa multi o sa ziceti Antonia ca ascultati muzica comerciala

Răspuns Câştigător
| s3v3n7 a răspuns:

Antonia, dar pentru o noapte as alege pe Mila Kunis :X rolling on the floor

19 răspunsuri:
| DEBrown a răspuns:

Nu stiu cum poti face comparatia asta...Antonia nu mi se pare nici macar draguta. Mila Kunis arata chiar foarte bine. tongue

| Pricked a răspuns:

Mila Kunis. Ii ador ochii.

| XatomisX explică (pentru Pricked):

Si corpul :X

| Чернобыль a răspuns (pentru XatomisX):

Mai ales ca s-a nascut in Ucraina.
Eu ador acea tara!

| ReiVaN a răspuns:

Mila kunis nemachiata e absolut oribila si e mult mai comerciala decat Antonia pentru ca e cunoscuta in toata lumea.
Antonia e tare proasta si canta oribil dupa parerea mea, dar e a dracu de frumoasa, are un corp frumos in conditiile in care are un copil deja.

| Kasia a răspuns:

Mila Kunis.:X

| Borsko a răspuns:

Ce fel de intrebare mai e si asta. Mila Kunis!

| Deliα a răspuns:

Mila Kunis

| Solsagan a răspuns:

Antonia este mai frumoasă. Şi nu au legătură preferinţele muzicale.

| allison20 a răspuns:

Mila Kunis, normal. Foarte feminina si cu trasaturile ei rafinate o fac draguta.

| mel24 a răspuns:

Http://www.protv.ro/......-foto.html

uita-te aici si vei realiza daca intr-adevar mila este frumoasa! eu zic antonia! si nu pentru ca imi place muzica ei!

| obsercvayr a răspuns:

Mila kunis, dar ai grija sa nu iei ban pe aceasta comunitate!

| MagicalUnicorn a răspuns:

Mila Kunis clar

| florinrazvan a răspuns:

Antonia

| melisafdv a răspuns:

Amundoua sunt foarte frumoase, Mila Kunis are ochii aceia superbi si zambet de milioane, iar Antonia este superba, ochii buzele tot, nu are nimic deaface cu muzica. Dar daca as alege ar fi Mila.

| cudlles a răspuns:

Antonia.

| Sasha2809 a răspuns:

Antonia mi se pare mai drăguță ( părerea mea ) big grin

| Portretecreion a răspuns:

Amandoua sunt dragute. mila cunis imi place mai mult. dar ce treaba are cu muzica comerciala? e ca si cand ai compara mere cu pere. mila e actrita si antonia cantareata. dpdv fizic imi place mai mult mila kunis.

| xeod a răspuns:

Antonia.