| ionutadrian1234567890 a întrebat:

Care este salariul minim pe economie in SUA?

6 răspunsuri:
| NemNUZ a răspuns:

Vreo 1200 de dolari, cat crezi? Nu toti americanii lucreaza in zgarienori si au iphone-uri. Inca daca te gandesti macar in Romania nu te impusca nimeni daca cuiva nu ii place fata ta ( nu ma refer ca peste tot e asa dar in unele locuri e mai rau decat in Romania )

| Overom a răspuns:

Probabil 2500 e dolari oricum nu 200 de euro ca in bogata noastra tara minunata si plina de oameni corecti care nu vor spagi

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Overom):

Vorba lui Banciu, o țară de căcat cu oameni de căcat.

| Overom a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

O tara de **** cu oameni de **** este putin spus..ca tot omul de rand..am fost si eu plecat in alta tara pentru bani mai buni si am facut o comparatie cu toate ca inainte stiam ca suntem de tot rasul am comparat tara noastra din toate punctele de vedere si am realizat ca nu exista cuvant de descriere pentru ce simt laughing

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Overom):

Păi, dar păcat că asa sinte m tratati de străini, din cauza hoților, romilor etc, cersetorilor care au pătat imaginea țării.

| Overom a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Da e enervant si nedrept sa fii pus in aceeasi oala cu hotii, cantareti de pe strada, cersetorii, pe cand unii chiar vor ceva de la viata sa munceasca o cariera cu facultati terminate ..si te trezesti pe strada iaute Romanul acela sigur a venit sa ne fure cand tu ai facultate terminata.