| ninolo a întrebat:

Care este sansa de a cunoaste o femeie careia sa nu-i pese de venitul meu lunar?

Răspuns Câştigător
| bianca17_5869 a răspuns:

Sansa nu stiu care este. dar cred ca venitul conteaza pentru oricine. e posibil ca la inceput unei relatii sa nu conteze foarte mult, dar pe parcurs vor aparea probleme din cauza venitului si probabil le cunoastem cu totii.

14 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Dragul meu, acum daca vrei sa cunosti o femeie si poate sa o ceri de sotie, sta la baza venitul lunar? Nu stiam ca este la moda acest lucru. Este adevarat, pentru a trai trebuie sa ai o retributie cat de cat, dar cu sentimentele cum ramane!

| antonia09 a răspuns:

In primul rand pentru a cuceri o femeie trebuie sa ii arati ceea ce simti si cum gandesti, nu ceea ce ai in buzunar.
Trebuie sa fii mereu tu insuti si increzator ca esti cuceritor si poate... vei avea norocul sa gasesti pe cineva care sa te iubeasca pe tine nu pe buzunarul tau.
craciun fericit!

| ღ♥ღuLyღ♥ღ a răspuns:

Nu am un procent... dar daca gasesti "femeia vietii tale " crezi ca o sa ii pese de venitul tau lunar? Si nu uita femeia vieti tale inseamna ca si tu esti barbatul vietii ei. Pacat ca unele nu mai cauta si se opresc doar la bani sad

| MoNsTeR a răspuns:

Niciuna. dar sunt fete care nu vor cine stie ce.de ex vor doar sa ai un venit lunar stabil si cat de cat maricel de ex 4-500 euro credbig grin.

| askanyo_8091 a răspuns:

Poti cunoaste foaaaarte multe femei care nu le intereseaza venitul tau pe strada o cunosti si atat.
daca vrei imi mult si ea te place ce naiba mai conteaza bani?

| udarb a răspuns:

0, 01% un procent destul de rezonabil.

| acris a răspuns:

Nu cred ca poti masura in procent lucrul acesta dar tot ceea ce iti pot spune este ca fiecare are o soarta si pentru fiecare este sortit cineva asa ca nu iti face griji mai bine mai tarziu decat niciodata dar ceea ce denota este ca fetele care stau pentru bani nu sunt fete de apreciat. fetele au mai multe fete asa ca trebuie sa inveti sa le "'citesti,,

| n a răspuns:

Femeile se indragostesc atunci cand gasesc la barbatul de langa ele protectie si siguranta. Acestea survin si din pozitia sociala sau grosimea portofelului, insa pe primul loc in topul calitatilor pe care reprezentantele sexului frumos le cauta este INTELIGENTA.
Asa ca... distrage-le atentia de la bugetul tau si focalizeaza-le spre materia ta cenusie. Daca ai un fizic cat de cat impunator, ai sanse sa le faci sa uite de cardul tauwinking

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

0. 0000001 % happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Matematic: undeva in intervalul (0, 1) happy
Practic: iubirea adevarata nu tine cont de venitul lunar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sansa este de 50% de a cunoaste una dezinteresata material
si
de 50% interesata... :-D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta una care are un venit ceva mai mic decat al tau.Alfel nu se poate.Numeni nu se duce la mai rau!

| dragalasica a răspuns: