| clauddiu a întrebat:

Care este treaba cu vivaSMS? este adevarat nu este? chiar scoti bani din treaba asta?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu scoti bani, evident, este doar o inselatorie pentru prosti. Daca inscrii destui fraieri in sistem, o sa incepi sa primesti sms-uri (cam 3 pentru fiecare 10 indivizi prostiti de tine). daca nu, nu vei primi.
Sa stii ca nu exista bani castigati fara munca (ii exclud acum pe cei din furt, escrocherie, cersetorie). Nimeni n-o sa te plateasca sa stai degeaba. Banii se castiga muncind.

2 răspunsuri:
| Iamnotme a răspuns:

Clar ca nu laughing
In ziua de azi, escrocheria e mare happy

| C_Alecs_Alexutsa_1995 a răspuns:

Mi-am "luat-o" si eu sa stii si intr-adevar nu castigi nimic. Doar zeci de mesaje pe care le primesti zilnic.In schimb metoda Ladys te poate ajuta sa faci bani :*
http://ladys.ro/promo/1/CAJBMuBY