| alina_1137 a întrebat:

Care ma ajutati si pe mine cu un atestat la marketing despre "Lansarea unui produs pe piata"sau macar cateva idei...pls

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi pentr lansarea unui produs pe piaţă trebuiesc respectate nişte etape. mai întâi trebuie să-l faci cunoscut: deci îi faci publicitate, apoi dacă e cunoscut de cât mai mulţi îl faci să pară util. şi pentru cât mai mulţi. oricum organizezi târguri, expoziţii, pliante. tote cele. tu ai fost la cuzrrsuri? vezi ce scrie în ele! că e uşor nu le mai ştiu nici eu pe toate.