| chiftelutacrocanta a întrebat:

Este legal sa-ti faci cont google adsense pe youtube,si sa nu faci nimic pe el,pur si simplu sa-l faci si gata,sau esti obligat prin lege sa scoti profit de pe el? Se poate face cont google adsense si sa generezi bani pe youtube, fara sa fi parteneriat youtube?

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Ai putea face nu ar fi nici o problema dar am impresia ca atunci cand faci contul iti va cere niste date de pe cardul tau bancar iar daca nu ai nu poti trece mai departe...