| andreeairimia a întrebat:

Care stie metode legale pentru a face bani de acasa? Luati in calcul ca am grija de baietelul meu de 8 luni si nu pot merge deocamdata la munca ...asa ca astept va rog frumos idei pentru imbunatatirea bugetului familiei.Multumesc

Răspuns Câştigător
| gabriela_7244 a răspuns:

Incearca cu amway, prezentand produsele care sunt f bune prietenilor tai si cunoscutilor. un procent de 30% crezi ca te-ar avantaja? intra pe amway vezi produsele si mai vb.

5 răspunsuri:
| mimike12 a răspuns:

Salut, si eu eram in locul tau, eu fac bani din ptc, fac mai bine de 9 luni. Daca te intereseaza mai multe informatii, as prefera in privat. Pot sa-ti explic si sa te ajut cu ce ai nevoie.

| tiriboxi a răspuns:

Buna,exista o solutie la problema ta de a lucra acasa si de a putea obtine un venit suplimentar pentru mai multe detalii contactati-ma la adresa de e-mail tiriboxi@gmail.com

| colnago a răspuns:

O oportunitate de venit suplimentar, legal, serios, este Tahitian Noni International
www.tni.com/fazakas, www.tahitiannoni.ro/zoli
Detalii: fazakas@tahitiannoni.com

| Adina_7077 a răspuns:

Ptc am incercat, nu merge acum scot bani de aici: www.webcom.home.ro ...se fac bani, este legal si este garantat

| alex11_8409 a răspuns:

Cea mai buna metoda de a sta acasa si a face bani este prin PTC si iti ia foarte putin
Aici ai cele mai bune siteuri PTC
http://siteuriptc.blogspot.com/