| anonim_4396 a întrebat:

Care stiti locuri de munca la domiciliu? Ceva de genu insirat de margele,lipire plicuri, etc am vazut mai demult in ziar. Dar as vrea ca firma sa fie serioasa adica cineva care a mai muncit cu firma respectiva. Chiar am nevoie de un loc de munca la domiciliu. multumesc

12 răspunsuri:
| stroedaniel13 a răspuns:

Daca vrei un loc de munca la domiciliu atunci consider ca ar trebui sa arunci o privire pe acest site:

http://www.munca-la-domiciliu.com

| ValentinCN a răspuns:

Aceste mentionate de tine sunt de domeniul trecutului. Acum persoanele serioase se ocupa cu business online de la calculatorul propriu.
Trebuie doar sa il stii elementar.
Mai multe aici http://drept-md.com/ecodrive-club-oferim-lucru-la-domiciliu/

| NicollHellen a răspuns:

Add la ladys. business pentru mai multe detalii. O zi placuta:*

| romario97 a răspuns:

Vrei ceva serios la domiciliu? atunci intra aici este sigur, testat de multe persoane, poti cere detalii la fiecare nelamurire pe care o ai.
http://ladys.ro/promo/1/NETJnt69

| qrage a răspuns:

Nu cred ca este teapa, sau macar sunt si adevarate... Stiu pe cineva care castiga cu asa ceva chiar cu margele si cruciulite parca. Nu stiu firma dar te sfatuiesc sa cumperi cateva ziare cu anunturi, si vei gasi acolo sigur. iti cere sa trimiti plic timbrat la o casuta postala, si cand iti vine inapoi platesti vreo 5 - 10 lei... in plicul pe care-l vei primii vei gasi datele de inscriere la firmele respective si informatiile necesare.
Dar sa stii ca nu castigi mult. maxim 100 - 150 euro/luna...

| moni a răspuns:

Buna eu nu cred ca este teapa deoarece si eu lucrez pentru o firma de renume de bijuterii la domiciliu doar ca e foarte prost platit ceea ce fac.

| Dadana a răspuns:

In general genul asta de anunturi sunt tepe curate. Singurele oportunitati de munca la domiciliu care implica insiratul de margele, confectionarea de plicuri si asa mai departe, sunt acelea in care esti propriul tau sef, le faci si le vinzi pentru tine sau eventual firma ta, nu pentru intermediari obscuri care iti cer nu stiu ce taxa de participare si alte aiureli. Cel mai bine arunci o privire pe www.munca-la-domiciliu.biz, este unul dintre putinele site-uri serioase din domeniul asta, si gasesti acolo tot ce vrei sa stii despre adevaratele idei de munca la domiciliu, tepe si noutati in domeniu. Bafta!

| Dadana a răspuns:

Singurele oportunitati de munca la domiciliu avand ca principala activitate insiratul de margele sunt cele legate de confectionarea pe cont propriu de bijuterii handmade, restul sunt abureli. Mai multe detalii despre acest subiect veti gasi pe www.munca-la-domiciliu.biz

| Dadana a răspuns:

Daca te referi la handmade, da e o afacere legitima care poate fi profitabila. Daca insa te referi la anunturile de pe net care chipurile iti ofera locuri de munca la domiciliu, uita de ele pentru. ca nu sunt altceva decat tepe. Un foarte bun articol pe tema asta gasesti aici: http://www.munca-la-domiciliu.biz/munca-la-domiciliu-insirat-margele

| biancabella a răspuns:

Niste prietene care au vazut amuntul in ziar au trimis dar fara nici un rezultat! e o teapa!

| krysskryss68 a răspuns:

Vreau de lucru acasa de pus timbre pe plicuri loc. Buzias

| Florina_Violeta_1988 a răspuns:

Chiar am nevoie de un loc de munca la domicilu. multumesc