| Irina_Breazu_1981 a întrebat:

Care stiti locuri de munca la domiciliu? Ceva de genu insirat de margele, lipire plicuri, etc am vazut mai demult in ziar. Dar as vrea ca firma sa fie serioasa adica cineva care a mai muncit cu firma respectiva. Chiar am nevoie de un loc de munca la domiciliu. Multumesc

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ma indoiesc ca vei mai gasi asa ceva in ziua de azi, pentru ca, chinezariile sunt atat de ieftine, ca nu merita sa zumperi maregel sa le insiri tu pe sarma ca sa le vinzi, cand tot ce cumperi acum din china cu 2 lei, poti vinde cu 4 lei, pe toate tarabele de la piata, unde sunt de o frumsuete si complexitate de facut, ca ar costa enorm sa pui pe cineva aici, sa le faca manual.
Dar poti gasi munca la domiciului clientului, cu spalat, calcat, facut curat! Intreba-ti vecinii sau prietenii pentru asta, sigur au pe cineva care ar avea nevoie de asa ajutor.

Răspuns utilizator avertizat