| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt,, Caracteristicele si aptitudinile unui antreprenor de succes,,
dau funda big grin

7 răspunsuri:
| BigV a răspuns:

Nu te supara pe mine, dar in primul rand trebuie sa se nasca intr-o familie cat de cat bogata.
Daca parintii tai nu au bani, sansele ca tu sa devii un mare om de afaceri sunt foarte mici.
Lasa, povestile astea gen Bill Gates la o parte si fi realist. Invata bine la scoala si cauta-ti un job bine platitwinking!
Toate cele bune!

| sorin100 a răspuns (pentru BigV):

Eu cred ca se referea la o tema la scoala si nu la viata reala si chiar daca se referea la viata reala poti sa fii un antreprenor de scucces daca ai materialele si relatiile necesare

| Pearl01 a răspuns:

Cel mai bine e ca cauti pe internethappy Scrie exact ce te intereseaza si selecteaza raspunsurile pe care le cauti...am cautat pe internet si am gasit o gramada de articole/pagini despre caracteristicile si aptitudinile unui antreprenor.

Succes in gasirea informatiilor potrivite!

| Волк a răspuns (pentru Pearl01):

Nu prea am gasit ceva concret ce ma intereseaza happy

| Pearl01 a răspuns (pentru Волк):

Eh internetul asta le stie pe toate! Poate nu ai cautat unde trebuie si cat trebuie...stiu ca de multe ori n-avem chef sa facem un lucru, insa daca iti da cineva raspunsuri, le poti crede? Nu mai bine esti sigur(a) de sursa?

| SmoKeM a răspuns:

Pai cauta pe internet funda?

| yoelee a răspuns:

Sa stii ca s-a inventat manualul! Daca ai manual de le cd press pentru clasa a X-a gasesti la paginile 45-46.