| danielsan83 a întrebat:

Care sunt cele mai bune site-uri de recrutari in materie de joburi? Eu locuiesc in Brasov, am incercat site-urile populare dar nu am avut nici un succes (ejobs, bestjobs). -Multumesc Anticipat

4 răspunsuri:
| Matt24 a răspuns:

Alea sunt siteurile de top.Inregistreaza-te la fortele de munca, poate ai noroc

| danielsan83 explică (pentru Matt24):

Multumesc mult de tot dar cu fortele de munca nu fac nimic iti da o repartitie te duci cu ea apoi patronul se uita la tine daca i convine te angajeaza se uita peste CV si vede ca nu ai experienta iti trece pe foaie ca nu corespunzi cu cerintele postului

suntserios
| suntserios a răspuns:

Mai incerca si hipo.ro