| Alexandra_7209 a întrebat:

Care sunt domeniile cel mai bine platite in acest moment in Romania? Dar in strainatate?

5 răspunsuri:
| MrBlueEnergy a răspuns:

In Romania cred ca acum cel mai bine sunt platiti lucratorii bancari. Aici nu au scazut veniturile, si le mege bine in continuare. Afara, orice ai face daca muncesti esti platit

| LUuuuci a răspuns:

In Romania cred ca domeniu IT si economic sunt in top si in special inginerii (indiferent de domeniu) care isi cunosc meseria

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Video chatu daca te intereseaza gasesti ghirla

Răspuns utilizator avertizat
| negostina a răspuns:

Pot sa iti spun sigur in Anglia sunt platiti foarte bine cei din sanatate, si IT, dar si alte domenii nu sunt de neglijat, o seara frumoasa.