| Alexandra_7209 a întrebat:

Care sunt domeniile cel mai bine platite in acest moment in Romania? Dar in strainatate?

5 răspunsuri:
| MrBlueEnergy a răspuns:

In Romania cred ca acum cel mai bine sunt platiti lucratorii bancari. Aici nu au scazut veniturile, si le mege bine in continuare. Afara, orice ai face daca muncesti esti platit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Video chatu daca te intereseaza gasesti ghirla

Răspuns utilizator avertizat
| LUuuuci a răspuns:

In Romania cred ca domeniu IT si economic sunt in top si in special inginerii (indiferent de domeniu) care isi cunosc meseria

| negostina a răspuns:

Pot sa iti spun sigur in Anglia sunt platiti foarte bine cei din sanatate, si IT, dar si alte domenii nu sunt de neglijat, o seara frumoasa.