| AnaNuSuntPa a întrebat:

Care sunt cele mai platite joburi de femei in Romania si in strainatate?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si in Romania si in strainatate sunt cam aceleasi: psiholog, avocat, medic, programator si tot ce tine de IT (dar aceasta, ultima, nu prea e agreata de femei).
Ehh si mai este una, cea mai veche si cea mai raspandita. laughing
Glumesc :*

| AnaNuSuntPa explică (pentru anonim_4396):

Cea mai veche meserie rolling on the floor)) morr

5 răspunsuri:
| William a răspuns:

Director de banca, ministru, avocat, doctor.

Răspuns utilizator avertizat
| andru10best a răspuns:

Sa fii antreprenor si sa ai propria afacere. Sau sa te bagi in parlament.

| Lovwly a răspuns:

Medic, avocat, model (asta daca iti permite corpul), manager, parlamentar...nu stiu. depinde si de ce iti place sa faci.