| slayshock1 a întrebat:

Care vindeti snowboard+booti+legaturi si sa se incadreze in 350 Lei NU conteaza cat de uzate sunt.Care aveti lasati raspuns aici si bagati ID de mess floryssbazatu@yahoo.com URGENT

4 răspunsuri:
| Syotos a răspuns:

Ce inaltime ai ?

| slayshock1 explică (pentru Syotos):

1,56 m

| Syotos a răspuns (pentru slayshock1):

Am eu placa cam de 1.60 cu tot cu booti legaturi, am luat-o anul trecut cu 450 lei si o dadeam cu 350lei daca vrei sa vezi poze tomy.musik, imi este mica si vreau sa imi iau alta.

| Syotos a răspuns (pentru slayshock1):

Are 1.52 Snowboardul l-am masurat acum. Eu am 1.76 si e nasol asa.