| UzuMim a întrebat:

Care vrea un ipod touch 4g spart intr-un colt dar functionabil...il dau gratis deoarece mi-am cumparat unul nou...care zice primul aluia il dau, dar trebuie sa fie din bucuresti.

stima, Ionut

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce vanzari? Are un I-pod vechi si vrea sa il faca cadou, daca se poate unuia din sectorul 3 Bucuresti, de unde e el. Vrea sa faca niste prieteni noi, si vrea sa ofere GRATIS ceva, cuiva care ere nevoie... Doamne Iarta-ma, unde e spiritul TPU, doamna?!

10 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Cauta un site cu vanzari-cumparari, TPU nu permite genul asta de anunturi!

| greece12 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am 6 lanturi pentru roti,noi noute,un frigider de camping nefolosit,un leagan de copil in cutie,un televizor plasma nebagat in priza,doua perechi de patine bej, marimea 38, noi si vreo 400 de litri de ulei de masline care se strica degeaba!
Le tin in magazie,poate gasesc cuiva sa le dau,cineva din vecini,vreo cunostinta,un om care chiar se va bucura,tot GRATIS,dar nu dau anunturi pe TPU, nu e bazar turcesc aici!
In plus,user-ul in cauza, cel putin pana acum, vad ca e interesat in schimburi de orice natura.
Ar fi interesat sa-mi expuneti parerea dvs legata despre spiritul TPU...

| anonim_4396 a răspuns (pentru greece12):

Patinele le vreau eu. Uleiul de masline e distilat, sau de-ala bun, presat la rece? Si sper ca il tii in sticlute negre, sa nu se fi oxidat...
Da, parerea mea este, tinand cont ca TPU tocmai a introdus o rubrica de "oferte", ca ar trebui mutata postarea asta la "voluntariat", ceva, si incurajate pe viitor si alte donatii de suflet. Te rog, doneaza uleiul la USAid, ieri cerseau pe BBC ceva de mancare pentru cei 500 de milioane de copii subnutriti din lumea intreaga...
Ba, @UzuMim: daca esti din Bucuresti, treci te rog pe la sediul TPU si lasa-le I-podul, sa il trimita ei cu primul pachet de ajutoare.

| greece12 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cred ca e mai potrivit sa-l lasi pe fiecare sa-si organizeze ograda singur.
In special, in viata lui non-virtuala.

| anonim_4396 a răspuns (pentru greece12):

Da, doamna experta. Aveti dreptate.

| greece12 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ironii inutile, ca si tot chat-ul de fata.

| anonim_4396 a răspuns (pentru greece12):

N-au fost inutile pana la urma... v-ati umplut de "folositori", ceea ce e bine... faceti punctaj bun, ca la voley. Sper sa luati si o funda!

| greece12 a răspuns (pentru anonim_4396):

Se pare ca lista dvs de inutilitati nu are sfarsit.

| anonim_4396 a răspuns (pentru greece12):

Ce vanzari? Are un I-pod vechi si vrea sa il faca cadou, daca se poate unuia din sectorul 3 Bucuresti, de unde e el. Vrea sa faca niste prieteni noi, si vrea sa ofere GRATIS ceva, cuiva care ere nevoie... Doamne Iarta-ma, unde e spiritul TPU, doamna?!

| zuzu_2463 a răspuns:

=]]E facatura nu laughing ca deaua il dai

| breakbad a răspuns:

Salut mai este valabil anuntu? daca este da-mi un mesaj cu idiu tau.