| alexutzu997 a întrebat:

Care ziceti voi ca este cea mai buna retea de internet si de care aveti voi si daca sunteti multumiti!
fundita

13 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Am Clicknet Power de la Romtelecom si sunt foarte multumit. Nu pot face comparatie cu celelalte, nu am avut alta.

| pepe a răspuns:

Eu am RDS, nu este în oraşul meu altă reţea pe fibră optică aşa că trebuie să mă mulţumesc cu ce am.

| Escape a răspuns:

Rds. si am rds si mergea super ok... funda?:X plssssss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

RDS Fiber Link este cea mai buna download si upload la un pret foarte bun si oferta 3 luni este mi se pare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai buna retea de internet care ofera stabilitate, dinamicitate si nu fara ca viteza sa fluctuieze de la 1 mb la 5 de la 5 la 3 apoi iar la 1 mboh go on cu toate ca in contract ai avea 10 mb de exthinking deci ALEGETI CLIK NET SINCER... ZVONURILE CA NU AR FI BUN SUNT VECHI din 2008 clik net are o noua politica a firmei si se tin de cuvant eu am de 2 saptamanii clik net mi l-am instalat pe data de 21. 09. 2010. INainte ama vut rds care sincer e un rahat deci si servirea si servicile totcredetima fratilor recomand clik net sau o retea de cartier

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Upc cea mai tare retea spre deosebire de click net e cea mai varza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai compara calitate/pret dar ii in masura sa dea un raspuns bun cineva care a avut mai multe eu zic ca rds ii un progres si fiti atenti cand este vorba de MB sau mb tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Romtelecom ca eu mi-am pus si 6 luni nu am platit nimic

| cristina a răspuns:

Pai eu am de la next gen
e foarte bun chiar n-am proobleme
cand ai vreo problema ceva suni si imediat vin
chiar iti recomand
si am netu de la ei de vreo 6 ani
si n-am avut probleme pana acum.

| missouri a răspuns:

Click Net mi se mare cea mai buna retea de internet.
De cand sunt abonata Click Net, niciodata nu mi s-a intrerupt.(exceptand greselile unor muncitori care au taiat cablurile laughing ).

Asa.Deci,eu iti recomand aceasta retea.Sunt supra-mega-extra multumita.Si viteza este nemaipomenita, la un pret destul de redus.winking Deci, este suportabil la criza. laughing

~ Missouri.

| georgyana98georgy a răspuns:

Google chrome. fundita?

| Courtney4you a răspuns:

UPC-ul are oferte foarte bune! Asta iti recomand pentru. ca asta folosesc si sunt foarte multumita, dar si Clicknet-ul am avut si mergea foarte bine si acela.

Succes!:d

| Doru1 a răspuns:

Nu iti recomand clicknet de la Telekom. Am si eu internet de la ei dar am avut ceva probleme cu el.