| krlaa a întrebat:

Cat as lua pe un Nokia 5800 xpress music in amanet? merge foarte bine, doar ca e zgariat pe laterale si are o zgarietura pe ecran sus unde nu afecteaza cu nimic. funda!

Răspuns Câştigător
| Handrei a răspuns:

Paaai depinde de amanet, comision, plictisita de la amanet bla bla.as zice in jur de 250 ron dar din cate stiu iti trebuie si actele telefonului si incarcator si cutie ...nu te mananca nimeni daca mergi sa intrebi la vreun amanet, doar plictisita de acolo poate sa-ti spuna cu exactitate cat, ce si cum.

1 răspuns:
| acinorev a răspuns:

Il vinzi? Pai. cred ca e cam... da... 250 de lei. E foarte bine. Dar, ca sa iti prenzinti marfa, o cuite si incarcatorul. happy