| FatPuppy a întrebat:

Cat astept pana primesc banii in cont de la Flanco? Am cumparat un laptop de la flanco, s-a stricat si mi au facut foaie de retur. Acum eu tot ce trebuie sa fac e sa astept dar pot sa grabesc lucrurile? Sa sun la banca sau chiar la flanco? Au trecut deja 6 zile.

4 răspunsuri:
| Pietricel a răspuns:

Termenu de retur e de la 7 zile in sus. Deci mai ai de asteptat.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Termenul de returnare a banilor este 30 zile. Este o prevedere legala ce se aplica tuturor magazinelor online. Daca vrea, magazinul o poate face si mai repede.

| Violleta2022 a răspuns:

Ma tem ca, legal ai de asteptat 30 de zile!

| FatPuppy explică:

30 de zile? Pe factura de retur scrie maxim 14 zile si au spus si ei la fel.