| Kassandra1408 a întrebat:

Cat timp trebuie sa astept ca banii din PayPal sa intre in contul bancar?

Buna, am optat sa transfer vineri, 21 septembrie, o suma de bani (in dolari) din contrul Paypal in cel de la Raiffeisen. Tranzactia imi apara ce fiind facuta (asta de luni dimineata) dar pana acum nu am primit banii in cont. Stie cineva cat mai poate dura pana ii primesc?

Imi puteti va rog recomanda o banca care lucreaza ok cu PayPal (adica dupa ce imi arata ca tranzactia a fost finalizata cu success, sa imi trimita banii in mazim 2 zile)?

Va multumesc!

1 răspuns:
| kasty a răspuns:

Contul la Raiff este tot in dolari?