| Adrian_Simion_1979 a întrebat:

Am cumparat o tableta de la flanco si mi s-a stricat de 2 ori pot sa primesc cumva bani inapoi
Dau funda

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Daca termenii & conditiile de la flanco permit asta bine, in caz ca au trecut 2 saptamani sau o luna de la 1º defect si nu vor sa iti dea banii inapoi nu prea ai cum sa-i recuperezi doar daca mergi la OPC sa reclami ca ti l-au schimbat cu un model identic si ei ti-au zis ca nu primesti banii inapoi. Tu neavand incredere ca alta tableta din acea marca va merge bine vrei banii in loc sa o schimbe din nou.