| FjlkJf a întrebat:

Cat câștiga un asistent medical in Germania? De asemenea care sunt atribuțiile lui acolo? Stiu ca diferă munca de asistent de aici cu cea de acolo.

3 răspunsuri:
| Stefanismyname a răspuns:

De ce alegi sa pleci? Se poate si in Romania, daca noi nu ajutam sa evolueze tara, atunci cine?

| FjlkJf explică (pentru Stefanismyname):

Consider că nu mă adaptez la societate, oameni si mentalitate.Nu e doar vorba de bani.

| Stefanismyname a răspuns (pentru FjlkJf):

Eu zic sa incerci in tara, daca nu iti place poti emigra in Germania pentru job-ul dorit