| Adrianb11 a întrebat:

Cat costa contabilitatea pentru o microintreprindere cu 1 angajat, fara contabilitate primara, dar cu TVA si 1 salariu in Bucuresti? Prestez servicii cu 1-2 facturi de furnizori si 10-20 de facturi de cheltuieli.
300 ron e un pret rezonabil? sau e mare?

2 răspunsuri:
| Angel0 a răspuns:

Este ok.Depinde totusi de contabil.Nu poti sa-i bagi pe toti in aceeasi oala.Trebuie sa stie bine ce face.O singura amenda de la garda, face cat contabilitatea pe 2-3ani.

| bfdzizu a răspuns:

Este ok, mai multe detalii aici https://contabilitatebucuresti.tk/