| Stanca_George_1994 a întrebat:

Cât costa deschiderea unei vulcanizări pret minim (in euro )ar ajunge 5000euro cumperi marfa +Vrio 100-150 sa închiriezi spațiul

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ai nevoie si de un aparat de echilibrare dinamica a rotilor, care si sh te poate costa mult mai mult.
Fara echilibrare este riscant sa pui pe drumuri clientul, fiindca te poate invinovati in caz de accident (despagubirile te pot costa enorm de mult).

| xerxes1 a răspuns:

Daca cumperi aparatura sh te costa mai putin.
Compresorul trebuie sa fie nou ca sa-l iscirizezi.
Aparatura sh de marci renumite este mai buna decat chinezariile noi de pe piata.
Am unul aici in zona caruia ii mai repar masina de dejantat o data la cateva luni.