| MidnightMemoriesMM a întrebat:

Cât costă deschiderea unui salon de infrumusetare, unul profesional(coafor, make-up, manichiură-pedichiură, masaj, epilare )?
Toată mobila cât costă?
Şi cam cât se castiga?

1 răspuns:
| Florenta16 a răspuns:

Trebuie un buget enorm. Cred ca duce pe la vreo o suta de milioane in lei vechi. Si nu stiu cat se castiga, in functie de vechime. Cred ca daca esti nou angajat se da cam vreo 5-7 milioane, sau minim pe economie, 3 milioane.

| MidnightMemoriesMM explică (pentru Florenta16):

Mă refer cât se castiga ca proprietar. Şi cred ca e puţin acel buget :/
Doar un scaun pentru manichiură / pedichiură costă în jur de 1700 lei :/