| dudutm a întrebat:

Cat costa sa-mi fac un card la banca? De exemplu la Transilvania. Daca conteaza ma interseaza doar pentru pariuri online.

Răspuns Câştigător
| IndiferentXD a răspuns:

Maxim 5 lei cand vii sa'l ridici! sa fie Visa Electron
Eu ti-as recomandat Raiffeisen pentru pariuri!

7 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

Ma, tu iti faci cont in banca doar pentru pariuri online?
Mai esti intreg acolo sus?
Cumpara-ti niste vouchere si gata.
Succes!

| mgtow a răspuns:

10 >RON

| Stefan_Bagdan_1985 a răspuns:

Nu iti ia nici un ban, numai sa ai o suma de bani pe acel card si la ei in banca! Numai copie dupa acte, copie dupa buletin si ce ti-o mai cere la banca acolo...atat! Sal'tare si bafto dello dellooooo!

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Obtinerea cardului de debit nu costa nimic, la cele mai multe banci, inclusiv la Transilvania. Trebuie sa mergi doar cu cartea de identitate. Numai bine!

| dudutm explică (pentru Ioandelasal):

Multumesc de raspunsuri! Maine am sa ma duc la banca si am sa postez aici rezultatul.

| dudutm explică:

15 lei a costat toata distractia la banca Transilvania. Dureaza o saptamana si apoi pot sa ma duc dupa card.

| vreau a răspuns:

Azi meam facut si eu tot la transilvania si nu m-a costat nimic, acu trebuie sa ma duc peste 10 zile sal ridic, tot pentru pariuri il folosesc si eu