| bubulete a întrebat:

Cat costa taxa de poluare pentru un opel corsa 973cc, Euro2. fabricat in 1999.adus din Austria. si daca exista diferenta intre taxa din 2011 si cea aprobata in 15.12.2011, pentru 2012.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Inca nu am vazut actul normativ, abia joi, 4.01. 2012 a fost promulgata legea de catre Presedinte si se va aplica dupa publicarea in Monitorul Oficial. Din ce am citit taxa va fi cu cca 25% mai mica decat era pana in prezent. Numai bine!

1 răspuns:
| AndyStyleFrizerie a răspuns:

Http://www.drpciv.ro, trebuie sa iti faci cont, si apoi dai click pe TAXA SPECIALA! SUCCES