| Tanasachi_Tudor_1971 a întrebat:

Cat costa transportul cu un camion specializat pentru autoturisme din Londra sau dublin pana la constanta, nu stiu cate pot sa incapa cam 6 sau 8. M.s toate cele bune!

4 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Informeaza-te telefonic asupra costului contactand o firma specializata pentru un astfel de transport --- spre exemplu, firma Info Trans SRL, Iasi:http://infotransimpex.bizoo.ro/......tart-0/10/

| JustMeAndMyWorld a răspuns:

Cred ca este destul de scump avand in vedere si distanta si si genul de transport pe care il soliciti, cele mai eficinte informatii le afli de la cineva in domeniu...succes

| militaruflorinilie a răspuns:

Eu am adus 8 masini din Londra anul trecut prin septembrie si am dat 3200 de euro doar cheltuielile soferului sunt 2500 si in plus trebuie sa ai pe cineva acolo cu drept de munca...altfel nu poti cumpara masini de acolo.

| Tanasachi_Tudor_1971 explică (pentru militaruflorinilie):

Mersi e ok partea cu banii dar nu inteleg ce treaba are statul englez cu cine cumpara masima? unde-i partea logica ca in Germania nu-i nicio problema. Toate cele bune. mai aflam noutati