| Ioan489 a întrebat:

Cat costa un card de credit cu administrare online? Ceva mai multe detalii!

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Fiecare banca are alte costuri. Pur si simplu trebuie sa intri pe site-urile catorva banci, sa citesti, cu MARE atentie si apoi sa compari "ofertele".

| Danzell a răspuns:

Pai depinde de unde. eu am avut de la brd pentru ca am plecat in strainatate.

costa cam cat unu fara administrare online. trebuie doar sa le spui alora de la banca ce vrei.

Problema vine dupa. pentru ca pe langa taxa de administrare a contului mai au si taxa de administrare online.
eu in 5 luni dupa ce am terminat folosirea contului, a trebuit sa platesc inca 300 lei ca sa pot sa il inchid. in cei 300 lei au intrat taxele de administrare lunare, atat pentru online cat si pentru cont, + taxele de inchidere de cont, si la fel si pentru dezactivarea online.