| Xtreme360 a întrebat:

Cat costa un permis pentru pescuit?

Răspuns Câştigător
15 răspunsuri:
| adinaciosescu a răspuns:

Taxa anuală pentru eliberarea/vizarea permisului de pescuit sportiv este de 30 de RON. Pentru elevi şi studenţi taxa este de 10 RON. Pensionarii, veteranii de război şi persoanele cu handicap grav vor primi permisul gratuit.
http://www.aventurilapescuit.ro/......anul-2012/

| Predator30 a răspuns:

Pretul permiselor anuale:
550 lei pentru pensionari si someri;
850 lei pentru salariati.
Asa a fost acum poate s-a schimbat ceva daca nu asa is preturile.

| Raniia a răspuns (pentru Predator30):

Da s-a schimbat 55 lei pentru pensionari si 85 lei pentru salariati.
Indreapta-ti pasii spre Lacul Cincis sa pescuiesti la copca pe suprafata lacului inghetat.Pentru pescari este raiul pe pamant!

| Predator30 a răspuns (pentru Raniia):

Da ...eu am pus din greseala 0 of of asa ii cand te grabesti.

| Raniia a răspuns (pentru Predator30):

Alergi dupa tricou vrei sa ajungi campion! Iti doresc din toata inima sa reusesti!

| Predator30 a răspuns (pentru Raniia):

Ai dreptate multumesc imi cam doresc de mult

| Raniia a răspuns (pentru Predator30):

Stiu ca vei reusi-tricoul de Campion va fi al tau!

| Predator30 a răspuns (pentru Raniia):

Doamne ajuta! multumesc ca ma susti... vreau sa te cunosc mai bine dar dupa ce termin cu tricou.

| Predator30 a răspuns (pentru Raniia):

Dar pana la ce ora ii concursul ca nu stiu?

| Raniia a răspuns (pentru Predator30):

Cred ca la 12 se incheie.Crede numai si meriti, am vazut raspunsul tau ''sunt un om bun''.

| Predator30 a răspuns (pentru Raniia):

Da..chiar as dori sa mai vorbesc cu tine imi place felul tau de a gandi esti o fata foarte desteapta. daca doresti si tu sa mai relationam si alta data

| Raniia a răspuns (pentru Predator30):

Nu pierde timpul este pretios pentru tine, spor la postarea de raspunsuri utile!

| Predator30 a răspuns (pentru Raniia):

Multumesc frumos dar tu chiar meriti atentie...

| adinaciosescu a răspuns (pentru Raniia):

Asta mai depinde si de AJVPS-ul local.

| Raniia a răspuns (pentru adinaciosescu):

Ai dreptate fiecare asociatie stabileste pe plan local dar intr-un fel am specificat zona Lacului Cincis.