| marianamay a întrebat:

Cat credeti ca valoreaza un teren extravilan de jumate de hectar?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poate valora de la cateva mii de euro la cateva zeci de mii de euro, in principal in functie de zona, calitatea terenului, ce este pe el, de cerere si oferta.
Intereseaza-te cu cat s-au vandut terenuri apropiate si te lamuresti.

| Jameson a răspuns:

Buna...Valoareaza pret per m patrat inmultit cu cati metri patrati are suprata care vrei sa o achizitionezi. Daca vreai sa afli cat costa metrul patrat caute pe internet si o sa afli in functie de zone difera si pretul. Funda?

| Locus a răspuns:

Cam 500 euro adica 2000 - 2500 de lei