| kisu a întrebat:

Cat dureaza sa-ti faci o firma in romania(profil comert) si cat costa?
Multumesc.

2 răspunsuri:
| videoblog a răspuns:

Daca o faci doar cu un singur cod CAEN costa putin, dar cel mai bine este sa mergi a ONRC si sa intrebi.

| Tabii. a răspuns:

Dureaza putin pana iti faci acte pentru asigurare, nume si iti trebuie si un spatiu inchiriat(daca nu il cumperi), iar chiria repr jumatate din afacerea pe care o faci in comert deoarece nu poti stii daca ai succes sau nu, asta depinde de produse si calitatehappy.