| GaNgSty a întrebat:

Cat este livrarea cea mai ieftina pe ebay din alta tara sa zicem la un hanorac?
O lista cu preturile siteului la livrare ar fi perfecta.
Fundaaaa!

Răspuns Câştigător
| Iliescu_Bogdan_1993 a răspuns:

Nu exista un pret fix.
Este destul de greu sa comanzi singur, dar si NESIGUR.
Cel mai bine, apelezi la cineva care se ocupa cu asta pentru ca ei isi comanda produsele respective pe o adresa din USA, iar de acolo se trimit in Romania ca si cadou.
Daca comanzi singur, platesti transport, vama, transport de la vama.
De obicei, se percepe de la 5 $ pe produs pana la 32 % din suma comenzi.
Te sfatuiesc sa nu apelezi la oricine, ci sa cauti pe cineva cu istoric in asta.
Eu iti recomand http://www.xua.ro.
Tipii sunt super, platesti un avans inainte dar sunt super de incredere.
Eu lucrez cu ei si nu am avut niciodata probleme.