| Bobby711 a întrebat:

Care este prețul de livrare in tara magazinelor : ebay, AliExpress, Amazon și wish?

5 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Amazon nu se încadrează în varianta chinezească. Poți face o stimulare și vei vedea prețul transportului. Este in funcție de greutate și firma de curierat.
Celelalte 3, poți opta și pe transportul gratuit cât și cel cu plata. Fiecare magazin are in dreptul produsului taxa de livrare. Daca optezi cu transport platit atunci și produsele vin mai repede.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

EBay, AliExpress, Amazon și Wish nu sunt magazine ci sunt platforme cu mai multe magazine. Fiecare magazin are propria lui modalitate de a calcula transportul. Ca si la eMag.

| Bizon95 a răspuns:

Cred ca, costul e per firma, care e inregistrata la site-urile respective, si nu per site
chiar daca iei mai multe produse de la mai multe firme, o sa platesti costuri la fiecare

| Furnicuta000 a răspuns:

Pe site-urile chinezesti gen Ali si Wish gasesti costul de livrare la fiecare produs in parte. Plata se face cu cardul.

| GouDidodino a răspuns:

Fiecare site iti spune costul de livrare, unele produse au transport gratuit (free shipping)