| sergiu2525 a întrebat:

Cat mai costa un bilet cfr din constanta pana in alba iulia? am cautat ca nebunu` pe site-ul de la cfr si n-am gasit.Nu ma pricep la clase si etc, oricum nu cls 1.

Răspuns Câştigător
| Amilik a răspuns:

Nu exista linie directa Constanta- Alba-Iulia. Trebuie sa schimbi 2 trenuri. Am inteles ca linia Constanta a fost cumparata de Regiotrans nu mai apartine CFR-ului de aceea nu ai gasit nimic pe siteul lor. Uite aici ai o idee despre mersul trenurilor Regiotrans.
http://www.regiotrans.ro/......mbrie-2011
Cel mai bine e sa suni la gara si iti pot spune la telefon ce tren trebuie sa iei si cat costa biletul. Sau la o agentie de voiaj din orasul tau.

| victorandrei a răspuns (pentru Amilik):

Nu a cumparat linia regiotrans, platesc chirie la cfr pentru a folosi linia, dar si cfr ul are inca destule garnituri pentru constanta, alba, etc

| Amilik a răspuns (pentru victorandrei):

Exemplul pe care l-ai dat tu mai sus nu e valabil. Dac te uitai cu atentie scrie la Restrictii ca nu circula. Oricum mai are variante de unde alege.

| Amilik a răspuns (pentru victorandrei):

Linkul pe care ti l-a dat victorandrei e foarte bun. Daca vrei sa aflii pretul biletului da click pe iconita din coloana PRET din dreptul fiecarui tren si iti calculeaza pretul in functie de alegerile tale personale.

| victorandrei a răspuns (pentru Amilik):

Era un exemplu, circula trenul in anumite zile, sa nimerit ca azi sa nu circule, oricum in cele 3 pagini sunt f multe care circula, are de unde alege

| victorandrei a răspuns (pentru Amilik):

Sa nimerit ca fix in iunie sa nu circule trenul ala, in restul lunilor circula laughing

7 răspunsuri:
| victorandrei a răspuns:

Intri pe infofer.ro, scrii acolo plecare constanta, sosire alba iulia, si iti gaseste trenurile ordonate dupa ora de plecare, ca un exemplu primul care pleaca la ora 5 din constanta are "escala" la beclean pe somes, de acolo schimbi trenul la ora 21 pleaca spre alba, pretul cel mai ieftin la clasa a 2 bilet intreg 140 RON (pretul la ambele trenuri Constanta Beclean, Beclean Alba)

| agnessme a răspuns:

Daca nu ai gasit inca un job perfect.......mai ai o sansa! copiaza linkul http://adv.justbeenpaid.com/? r=rh2h7V6zGi&p=jssbooster14 poti simplu sa lucrezi de acasa, FREE time. nu trebuie sa stii calculator, decat sa tastezi! BAFTA! ASTA E SANSA TA!