| Marian_Gaina_1985 a întrebat:

Cat pot obține la amanet pe un LCD Panasonic de 139cm (55 inchi )?
Are aproximativ 6 luni și e in perfecta stare de funcționare, nou foarte puțin folosit.

5 răspunsuri:
| dubfreeromaniasmoke a răspuns:

Daca vrei iti dau eu 1000 de lei. la amanet iti da cam 900 ba chiar mai putin

| dubfreeromaniasmoke a răspuns:

Chiar acum am intrebat un prieten care lucra la amanet a zis ca 950 de lei

| Marian_Gaina_1985 explică (pentru dubfreeromaniasmoke):

Merci fain, eram curios la ce suma se poate ajunge, pentru că nicăieri nu se dau preturi on-line și apoi să mergi cu tv asta până acolo doar ca să îl evalueze e greu sad
Deci în jur de 1000 de lei...
Sa vad sa fac o întrebare și în Brașov la un amanet

| Marian_Gaina_1985 explică (pentru dubfreeromaniasmoke):

Merci de informațiiwinking

| dubfreeromaniasmoke a răspuns:

Cu placere daca ai nevoie de bani vreodata sa ma cauti si rezolvam poate mai ai si alte lucruri