| MorcovMajestic a întrebat:

Cam cu ce pret ar fi corect sa vinzi un ciubar de lemn cu soba exterioara pe care ai dat aproximativ 9000 de lei dar l-ai folosit sporadic cam 6 luni? Starea e perfecta
Voi cu cat l-ati da?

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

6000 e un pret cinstit, si cine il ia sil duce singur.

5 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Eu l-aș da pe un sac de morcovi!
laughing

| Goete a răspuns:

Eu l-as da cadou cuiva care are nevoie

| Wr3nch a răspuns (pentru Goete):

Nimeni nu are nevoie de un ciubar. E echivalentul romanesc al unui jacuzzi si il iei de fiță.

| Goete a răspuns (pentru Wr3nch):

Inteleg...
Pai pune-l in vanzare cu 8000, e mai ieftin ca unul nou si vezi daca il vinzi

| MorcovMajestic explică (pentru Goete):

Da, daca era un lucru cu adevarat util il dadeam gratis oricui