| puffy999 a întrebat:

Cate ore lucra o stewardesa pe zi de la tarom sau wizz air? si ce salara au la inceput, chiar iesi-te din studii?

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Lucreaza 8 ore pe zi, dupa care coboara din avion si pleaca acasa.

| victor30 a răspuns:

Draga si pufoasa puffy999, avand in vedere ca tu stai putin mai bine cu limba romana decat un maidanez (pufos si ala) iti recomand sa incerci ceva mai terestru, avand capul gol la inaltimea aia exista sanse reale chiar sa levitezi.

| puffy999 explică (pentru victor30):

Ce oameni tampiti OMG(pentru victor30 si miss intelligence DiaMarB)

| victor30 a răspuns (pentru puffy999):

Pufosenie mica si sexoasa, cand depasesti nivelul de inteligenta al unei muste bete stam de vorba. Pana atunci joc de glezne.

| DiaMarB a răspuns:

Ca sa fii stewardesa trebuie sa stii in primul rand limba romana. Pune-te cu burta pe carte si apoi... vezi tu!