| Cutitaru_Gelache_1991 a întrebat:

Cati bani faceti din pariuri sportive?

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| princess a răspuns:

Cunosc pe cineva care face online, are conturi la mai multe case din strainatate doar de fotbal face si daca are timp sa se uite la toate meciurile si sa fie atent face si 100 de euro pe saptamana! Lucreaza si face asa cand are timp! Dupa parerea mea...destul de bine!

| Cutitaru_Gelache_1991 explică (pentru princess):

100 de euro castig si eu dar ii pierd dupalaughing

| princess a răspuns (pentru Cutitaru_Gelache_1991):

Naspa laughing
cand castigi mai mult pariaza mai putin nu ii paria pe toti ca nebunu big grin sau nu stiu...

| freebiker a răspuns:

Odata am pariat 3 lei si daca imi iesea pariurile castigam 3, 60 lei... tare nu?