| extrasansa a întrebat:

Pentru cei care detin secretul - Cum se fac bani din pariuri sportive?

Răspuns Câştigător
| Flory1243 a răspuns:

Nu doar fotbalul ne aduce bani, ci și alte sporturi. Putem paria și câștiga chiar mai mulți bani din sporturi precum tenis, handbal, baschet sau hochei.De exemplu, una dintre cele mai sigure variante vine din tenis. Se alege un meci de tenis și înainte să înceapă se pariază pe numărul de game-uri în set. Să zicem peste 6, 5 game-uri în setul 1. Atât. Nimic mai mult. Cota este mică: 1.1, maxim 1.2. Dar probabilitatea ca setul să se termine la 6-0 e aproape nulă. Oricat de slab e unul dintre cei doi jucatori tot căștigă un game. Dacă scorul final e 6-1 atunci ați câștigat. O tactică care are câștiguri slăbuțe, dar sigure. Și care funcționează mai ales pentru setul 1, când jucătorul mai slab este mai motivat și încearcă să depună o rezistență cât mai mare. Probabil ar merge și la celelalte seturi, dar cu un ritm mai scăzut, un jucător care aproape a pierdut nu mai e motivat să opună prea multă rezistență. P.S Nu stiu daca la asta te referi dar, sper ca te-am ajutat.

1 răspuns:
| iCappy a răspuns:

Aici e vorba de noroc, nu exista secret...
P.S. imi dai funda plzz?