| DeKoniec a întrebat:

Cati bani isi iau cei care posteaza pe youtube. Adica la 100.000 vizualizari cati bani primesti? sau depinde de like-urile primite? Multumesc mult!

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Daca n-aveti habar, de ce comentati? Depinde de numarul de clickuri, de reclamele afisate si mai ales de CINE/DE UNDE da clickurile respective, astfel ca poti face 0 dolari la 10.000 de view-uri sau 1000 la 500.

| alexandru112211 a răspuns:

Se ia cam un dolar la 1000 happy Deci 100 de dolari la 1k views happy Dar depinde si cati subscriberi faci si cate comenturi primesti si cate persoane acceseaza reclamele popup de pe clipul tau happy Conteaza si cat iti ia compania daca nu ai partner cu youtubeul happy
Si nu, likeurile nu conteaza, au parteneriat si cei care au doar dislikeuri happy
Fundita?

| Wooo a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=1_Uzb1h1l3g

LINK MAGIC >>> http://www.vivasms.ro/h/5f48a30a95

Alatura-te celei mai cool comunitati si primesti promotii targetate si personalizate, discounturi, oferte last minute, invitatii pentru evenimente direct pe telefonul tau mobil!
In plus, castigi bani. Pentru fiecare SMS pe care il primesti de la vivaSMS esti platit. Vrei mai mult? Recomanzi prietenilor tai si esti platit pentru fiecare SMS primit de ei si membrii recomandati de ei.
In acelasi timp si companiile sunt incantate sa trimita oferte care ti se potrivesc perfect si sunt pe gustul tau.
Sa nu uiti totusi de investitii profitabile >>>
https://uinvest.com.ua/? amigosid=32587

| Casy01 a răspuns:

Din cate stiu eu, mai demult se dadea un dolar per 1.000 de vizualizari (era foarte demult, prin 2009) Dar acum conteaza si cati oameni dau like si acceseaza reclamele de la inceputurile videourilor (poate mai sunt si alti factori, dar eu de atatia stiu)