| catalinaeu a întrebat:

Pe YOUTUBE la cate vizualizari primesti bani si cati. Dau funda la cel care imi da un raspuns happy

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| ONElena11 a răspuns:

Nu primesti bani pentru vizualizari ci pentru click-urile date pe reclamele din cadrul sau de langa video!

| Pau17 a răspuns:

Daca ai 10.000 abonati si la primul video 1.000.000 vizualizari. Si asta doar la primul si o singura data. Apoi daca continui cu videoclipurile si sunt bune, asteapta sa te descopere careva, o firma ceva. Daca vrei sa primesti bani numai de la Youtube ai nevoie de o gramada de vizualizari si abonati pe canaul tau. +ca trebuie sa faci reclame.

| AtheistForever a răspuns:

Nu primesti bani pentru vizualizari ci pentru click-urile date pe reclamele din cadrul sau de langa video! Si normal pentru a face bani trebuie sa ai si vizualizari iar userii care vizualizeaza trebuie sa dea click pe acele reclame puse de Google AdSesnse!