| dragos9234 a întrebat:

Cati clienti are un fast food zilnic?
In medie.

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Conteaza atat de mult locul, ce vinde, calitatea produselor, varietatea lor, orasul etc

| Niiiicu a răspuns:

Cred ca intre 50-100 pe zibig grin

| WeedGotMeCrazy a răspuns:

Am lucrat la unul dar era nou deschis si nu avea cine stie ce... 15 clienti

| PickUp a răspuns:

Salut!
Pai intr-un Mall ar putea face 400 de clienti lejer.
In oras ar face vreo 200 de clienti.
Iar in parc vreo 100
Bafta!
Funda plz!

| JustMe34 a răspuns:

Avand in vedere cati obezi sunt in ziua de azi....muuuuuuuuuuuuulti.

| Curiosu a răspuns:

La rulota de langa liceul meu:

in medie sunt cam 25 de clienti pe zi

| DanielCross a răspuns:

Wow..pai la cata lume prefera unul cred ca in jur de 100(unul bun si recomandat) si cred ca 50(unul mai putin popular."casual"ca sa zicem asa...) Funda? Numai bine happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru DanielCross):

100 probabil doar in primele doua ore de functionare. 50 probabil la o ora de noapte cand e circulatia mai redusa.

| BlackEdy a răspuns:

Depinde si de locul in care este fast food ul.Intr-un mall din Bucuresti iti garantez ca are foarte multi, poate cateva sute