| sexycutza a întrebat:

Caut fete intre 18 si 25 de ani din bucuresti pentru o sedinta foto locatii diferite pentru un artist nou un baiat ce vrea sa se lanseze iar daca nu reuseste asta e va faceti cu pozelelaughing, este in colaborare cu cei de la crush si alexandra ungureanu

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Lasă anunțul de recrutare pe acest site și tu, @laura06 lasă reclama (spam).
Pa, pa.

| laura06 a răspuns:

(fa bani jucand gratis zilnic ca la aparate http://www.prizee-jackpot.com/? parrain=4e10bed935974b2032020000)