| cornel89 a întrebat:

Caut mai multe persoane care sa scrie articole contra cost. - minim 500 cuvinte

Va rog sa lăsați un răspuns / sa trimiteți un mesaj privat cu:
-2-3 articole scrise pana acum
-Preț / articol

Se accepta un preț mai mare dacă:
-Sunteți familiarizat cu platforma wordpress + disponibilitate de a pune articolul pe site.
-Veți cauta și edita pozele (am nevoie sa aduceți pozele la o dimensiune precizata).

8 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

In ce limba/ce domenii? Daca nu esti printre piscotarii care vor calitate la 10-20 RON pentru 500 de cuvinte, poate ajungem la un acord...

| guardian18angel a răspuns:

Am si eu articole destul de detaliate in blogul precizat pe profilul meu happy

| Rony23 a răspuns:

Pot sa scriu articole despre viata mea, ce vad in Brasov sau evenimente, fotografia nu e o problema.

| SergiuRO a răspuns:

Nea' Cornele contacteaza-ma te rog la id sergiu.dobos91@yahoo.com

Sunt student anul 3 in Iasi si chiar vroiam sa caut pe cineva care are nevoie de writter / translator. Ma pricep si in a edita poze, invat si photoshop acum, ma dezvolt si in webdesign. Astept un semn de viata.

| just4fun_9065 a răspuns:

Maryan_the_angel@yahoo.com id meu. Putem avea o colaborare! astept

| Cristian_Haivas_1980 a răspuns:

Nu am scris niciun articol pana acum dar cu siguranta pot scrie corect gramatical si mai ales pot edita fotografii la dimensiunile dorite de dv. Va rog sa-mi trimiteti un e-mail cu mai multe detalii. haivas_ro@yahoo.com, sperand intr-o colaborare.

| Maria_Oana_1986_hpPq a răspuns:

Buna. Mai e valabil anuntul? Scriu articole de ceva timp, am colaborat cu 3 site-uri, pot edita pozele si lucrez in wordpress. Astept un raspuns pentru a iti transmite articolele de proba. O zi frumoasa!

| Ivan_Tavy_1991 a răspuns:

In limba romana? Unde le trimit?