| florinache2017 a întrebat:

Caut persoane care sa scrie articole (writter) contra cost. - minim 400- 600 cuvinte per articol. Persoanele doritoare ar trebui sa aiba imaginatie, de preferinta acest job se potriveste studentilor.
Articolele scrise de dumneavoastra vor fi postate pe blogul meu personal (marketing si publicitate). Voi trimite spre exemplu spre dvs 10 subiecte cu 10 titluri. In dreptul fiecaruia cateva cuvinte cheie care le veti folosi in fiecare articol.
Despre plata:
Ca sa eliminam orice disputa in legatura cu plata, voi plati la fiacare 10 articole, de preferinta in paypal daca detineti, daca nu prin transfer bancar sau prin western union.
Va puteti informa despre articole pe internet, de pe magazinele sau produsele despre care va dau detalii, insa nu copiati. Voi verifica cu programul antiplagiat. Articolele vor trebui scrise corect din punct de vedere gramatical, inclusiv cu diacritice.
Nu va pot oferi un pret direct. Astept sa veniti dvs cu aceasta propunere. In felul acesta imi voi da seama daca sunteti in cunostinta de cauza. Totusi pentru a accepta colaborarea dintre noi, va trebui sa scrieti un articol despre blogul meu personal.
Va voi trimite adresa si cerintele dupa ce luam legatura pentru a nu face reclama pe tpu.ro.
Va multumesc, va astept in privat pentru mai multe detalii.

4 răspunsuri:
| florinache2017 explică:

Apropo am uitat in randurile de mai sus. Bugetul alocat lunar pentru aceste articole; -voi avea nevoie de minim 40 articole lunar. Deci daca sunteti seriosi pe aceasta tema veti avea de castigat din aceasta munca. Pe viitor vor fi mai multe proiecte si voi investi pe mai multe bloguri.

| Betty12345678 a răspuns (pentru florinache2017):

Daca scriu 40 de articole lunar raman fara teme de scris luna viitoare.

| florinache2017 explică:

Acest lucru denota ca nu sunteti o persoana intuitiva sau creativa. Din acest motiv nu veti fi acceptat(a) in campania noastra. Sa castigati bani in acest domeniu va trebui sa aveti insusirile de mai sus.
Cu stima.

| florindw a răspuns:

Salut, mai ai nevoie de articole? Am experienta in acest domeniu, de peste 7 ani. Multumesc